Kalendář našich kurzů a akcí na rok 2021 je hotov!

Kalendář našich kurzů a akcí na rok 2021 je hotov!

Co nového jsme pro Vás připravili na letní sezónu 2021?

Prioritou naší školy vždy byla, je a vždy bude absolutní bezpečnost studentů-žáků
Tak jako každý rok jsme i letos pro Vás, naše studenty, zakoupili nová paramotorová křídla. Tento rok je to Charger od firmy MACPARA.
Charger je prostě světovou jedničkou ve své kategorii. Je to hlavně díky jeho vysoké bezpečnosti a jednoduché ovladatelnosti ve všech letových režimech.
Vyváženost Chargeru a naše speciální výcvikové paramotory velmi usnadňují splnění letové osnovy předepsané Leteckou Amatérskou Asociací ČR pro získání kvalifikace PILOT MPK (pilot motorového padákového kluzáku).
A aby vše bylo ještě bezpečnější a jednodušší používáme k výuce i námi sestrojené trenažéry a simulátory letu. Pro výcvik a seznamovací lety s pasažery po okolí máme k dispozici i dvě motorové tandemové tříkolky (Blériotku a Nirvanu).
Velmi důležité je i kvalitní zázemí na letišti v Jaroměři-Josefově (vlastní učebna, klubová ubytovna, letištní hospůdka a bazén).
Kromě nových paramotorů Walkerjet a Spin nabízíme i použité a zkontrolované paramotory různých výrobců (Nirvána, Jenifer, Spedmouse, G-Force, Nimbus, Fresch-Breeze atd.)
V nabídce máme opět kompletní paletu křídel, záložních padáků a dalších produktů světového výrobce- firmy MACPARA (Charger, Colorado, Samurai, Paša, T-Rider, Eden atd.)
Skladem máme i množství vrtulí dřevěných, kompozitových i stavitelných. (Helix, E-Props, Mihalides, Jilek, Wollner, atd.)
Opravy, servis, zálety a technické kontroly paramotorů jsou samozřejmostí.


Vše pro paramotorové létání pod jednou střechou je u nás!
Samozřejně se stále podílíme na testování a vývoji nových křídel, paramotorů, vrtulí a všech těch krásných věcí které nám dělají radost.


ŠŤASTNÁ PŘISTÁNÍ
přeje Jirka Šrámek a Chorche tým

Zpět

Přihlašte se, ověřte termín nebo položte dotaz!

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com