Macpara padákový kluzák od českého výrobce s 20letou tradicí

paragliding padák

Vybavte se padáky světové špičky mezi výrobci paraglidingového vybavení MacPara, české firmy s více než 20letou tradicí. My ale jen neprodáváme. V Jaroměři s vámi paragliding padáky rádi nastavíme a zaškolíme vás v jejich používání. Jednodenní zaškolení s námi máte zdarma. K tomu vám také bezplatně vystavíme veškeré potřebné dokumenty. Stavte se u nás, ať už jste z Jaroměře, Hradce Králové, Náchoda, Trutnova či odjinud.


S výběrem padákového kluzáku vždy pomůžeme

Vše u nás si můžete nezávazně vyzkoušet. V našem sortimentu najdeme to pravé pro začátečníky i profesionály. A to jak pro motorový, tak i bezmotorový paragliding. Každý padák na paragliding od Macpara má naši zaslouženou důvěru.

padákový kluzák máte, ale jste už dál, než když jste si ho pořizovali? Žádný problém! Pomůžeme vám s odbytem starého padáku v našem paragliding bazaru a vám opatříme nový! A v neposlední řadě, pokud plánujete u nás absolvovat kurz paraglidingu, při koupi nového vybavení u nás na kurz dostanete slevu! A kolik to stojí? Cenové rozmezí je široké dle náročnosti a použití, nicméně padáky od nás jsou za stejné ceny jako od výrobce. Garanční servis a opravy jsou samozřejmostí.

Stále se rozhodujete? Napište nám. Zavoláme vám na pomoc s výběrem!


Vyberte si naše padákové kluzáky podle svých potřeb:

Zjistit cenu padáků

Už přes 20 let patří padáky české firmy Macpara k absolutní světové špičce a to jak pro volné, tak i motorové létání. Od začátečníka až po závodního pilota máme v nabídce vhodné a certifikované křídlo.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou největší odměnou. Proto prodáváme produkty MACPARA.

 

 

Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na padáky nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

Napište si o cenu padáků nebo pomoc s výběrem!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com