Sedačky na paragliding nabízíme za ceny výrobce

Prodáváme sedačky firem MACPARA. Výběr kvalitních sedaček je tak široký, že uspokojí téměř každého pilota.

Kvalitní sedačka je jednou z nejdůležitějších součástí výbavy pro volné létání. U nás dokonce tvrdíme, že raději létat s horším křídlem než se špatnou sedačkou. Typ, konstrukce a velikost sedačky má zásadní vliv na pocit z letu. Létání je především o pocitech, a ty musí být jen příjemné.

paragliding sedačky

Jak si vybrat paragliding sedačku

Paragliding sedačky nejsou jedna jako druhá. Začněte rozhodnutím, zda si pořídit sedačku nebo lehačku - tedy zda chcete let trávit spíše v poloze sedu, nebo lehu. Pro začátečníky doporučujeme vždy sedačku. Varianta lehačky je vhodná pro pokročilejší a výkonnostní piloty. Začátečníci dále ocení především kvalitní chránič páteře. Acro piloti preferují nízké závěsy. Tandempiloti chtějí speciální sedačku. A ti, co cestují nebo chodí po kopcích pěšky, nejlépe upotřebí reversní sedačku s airbagem.

Zjistit cenu sedačky


Na co ještě je dobré se u paragliding sedačky zaměřit

paragliding sedačky

Veledůležitý je správný výběr velikosti paragliding sedačky. Příliš malá sedačka na paragliding je nepohodlná, v příliš velké se zase pohybujete sem a tam, což vám komplikuje řízení padáku a stále ruší soustředění. Sedačky se liší i umístěním záložního padáku. Některé jsou více či méně citlivé na přenášení váhy. Je mnoho kritérií, jak posuzovat sedačku, například:

  • jednoduchost vkouznutí do sedačky na startu
  • složitost vystoupení ze sedačky před přistáním
  • volnost pohybu na startu
  • umístění záložního padáku
  • možnost připevnění varia a GPS na břiše
  • počet a dostupnost různých kapes
  • funkce speed systému
  • použité materiály a celkové zpracování sedačky

paragliding sedačky

Kolik paragliding sedačky stojí

Paragliding sedačky jsou část vybavení, ve kterém není dobré dělat kompromisy typu cena na úkor kvality. U nás se ale nemusíte bát, že byste si nevybrali i v cenově dostupnějších variantách. Přesto si držíme úroveň nabízených sedaček díky pravidlu nabízet jen tu výstroj, kterou bychom sami použili. Máme v nabídce opravdu široký výběr sedaček českých firmy MacPara a pro fajnšmekry i švýcarské firmy Advance. U nás seženete pro každého něco a my vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější. Součástí je samozřejmě i možnost zalétání koupené výstroje. Od vašich preferencí se bude odvíjet i cena, kterou vám rádi na vyžádání sdělíme.

Zjistit cenu sedačky

‌Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

Napište si o cenu paragliding sedačky pro vás!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com