Tandem paragliding, to je bezstarostné létání i pro úplné začátečníky!

Nejste si jisti, jestli je paragliding ta pravá zábava pro vás? Nemějte obavy. S tandem paragliding lety poletíme celou dobu s vámi! Vy si užijete bezstarostný let a my vám to celé klidně natočíme na kameru, ať se předvedete přátelům.

Darujte svým blízkým nezapomenutelný zážitek!


‌    Stačí vyplnit formulář a my vám obratem pošleme dárkový poukaz.

  • Vzor dárkového voucheruParagliding tandem létáme v Podkrkonoší, předhůří Orlických hor, na Zvičinsku, podél Labe, Úpy a Metuje, v okolí Babiččina údolí a přehrad Rozkoš nebo Les Království. Trasa, její délka a výška letu je jen na vás a pravidlech leteckého provozu.

  • Tandemový paragliding létáme po celý rok bez ohledu na vaši fyzickou kondici či věk. Létá s námi dokonce i nejkrásnější žena světa Taťána Kuchařová!
  • Na přání je možné pořídit z letu záznam ve full HD kvalitě, případně sestříhat krátký film (cca 4 minuty). Anebo si můžete pořídit vlastní záznam třeba na mobilní telefon!

Koupit dárkový poukaz

Paragliding tandem

Paragliding tandem je skvělá možnost pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí létat sami. Tandemový paragliding je výjimečný zážitek, během kterého si můžete užívat volný let v doprovodu tandemového pilota.


Tandemový let motorový paragliding, aneb co vás čeká?

Vyzkoušejte nebo darujte tento neopakovatelný zážitek – tandem paragliding. Let otevřenou tříkolkou vás naplní pocitem euforie, volnosti a souznění s přírodou!
Tandem paragliding létáme se speciálně pro tento účel konstruovanou tandemovou tříkolkou s cestovní rychlostí okolo 50km/h. Ta splňuje všechny přísné bezpečnostní požadavky. Piloti s dlouholetou praxí a spolehlivá technika jsou zárukou toho, že let pro vás bude jedním s nejpříjemnějších a nejsilnějších zážitků v životě.

Už jste se rozhodli? Přihlašte se k nám na tandem paragliding!

Poptat nebo rezervovat termín

Tandemový paragliding s Chorchem si oblíbila i nejkrásnější žena světa Taťána Kuchařová!

Tandemový paragliding s Chorchem si oblíbila i nejkrásnější žena světa Taťána Kuchařová!

Jak to u nás při tandem paraglidingu chodí

  • tandem paraglidingNaše základna pro tandem paragliding je na letišti Jaroměř-Josefov.

  • Paragliding tandem létáme v Podkrkonoší, předhůří Orlických hor, na Zvičinsku, podél Labe, Úpy a Metuje, v okolí Babiččina údolí a přehrad Rozkoš nebo Les Království. Trasa, její délka a výška letu je jen na vás a pravidlech leteckého provozu.
  • Tandemový paragliding létáme po celý rok bez ohledu na vaši fyzickou kondici či věk.
  • Na přání vám natočíme tandemový let motorový paragliding na kameru ve full HD (+300Kč) a případně sestříháme do krátkého cca. 4 minutového filmu (+1000Kč).

Po odeslání přihlášky vám obratem zašleme na dobírku dárkový poukaz.

Poptejte let pro sebe, nebo ho věnujte

Chcete zažít tandem paragliding na vlastní kůži?

Obraťte se na nás! Pro jakékoliv dotazy volejte vašeho pilota na tel: 777 803 093

Poptejte volný termín nebo se na tandem let přihlašte!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com