Kamenice nad Cirochou (východní Slovensko)

Výlet do Kamenice je akce pro ortodoxní motorové piloty.


Stroje a veškerý equipment naložíme do vleku a do Ducata a vyrazíme směrem na východ.
Naše základna je přímo na letišti v Kmenici, které vlastní náš velmi dobrý přítel´, bonviván a výjimečný člověk Arnošt Fof.na upoutávku_1.jpg
Bydlíme v komfortních pokojíčcích v letištní ubytovně a Arnošt nám vychází vstříc vždy dobrou radou na otázku: „JAK ŽE TO NA VÝCHODĚ CHODÍ?“ A že je na co se ptát. Pokud něčemu i nadále nerozumíme tak je tu universální odpověď že je to „ UKA“. UKA je prostě všechno. Z UKY jsou vyrobeny výborné Arnoštovy klobásky, UKA jsou podivné zvuky vycházející z lesa za letištěm a tak dále a tak dále. UKA jsou……??? Třeba i ty minometní granáty z druhé války, který se našli ve studni na letišti. Koukali jsme jak trubky. UKA??? 


Každý den vyrážíme na průzkumné lety. Třeba do Polonin. Poloniny jsou zatravněné nebo zalesněné kopce, potoky, údolí a bezvadní a přátelští lidé, který tu nežije mnoho. Jako příklad pohostinnosti bylo po našem přistání na travnatém kopci kdesi v Poloninách a pozvání od místních kluků k táborovému ohni, konzumace uloveného kance a nocleh v lovecké chatě. Ráno opláchnout v potoce, poděkovat a letíme dál.
Nebo na pohoří Vihorlat kde leží vysoko v kopcích ukryté magické jezero „Mořské oko“.
A nebo na Zemplínskou Šíravu, obrovskou přehradu srovnatelnou třeba s naším Machovým jezerem.
A nebo prostě jen tak na Sninou k Mezilaborcum nebo Sabinovu a nebo směrem k Humennému.
Cestou tam nebo zpět se zastavíme na polétání okolo Spišského hradu a relax v termálních koupelích.
Východní Slovensko mi učarovalo svou nádhernou krajinou, nostalgicko-zádumčivou atmosférou a krásnými lidmi.


JChS.

5400 Kč

Napište nám Váš dotaz!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com