Zažijte s námi jedinečný pocit svobody, jaký zažívají ptáci

Motorový paraglidingMotorový paragliding je úžasný zážitek na celý život, díky kterému můžete shlédnout krajinu i z jiného úhlu pohledu. Zažijete jedinečný pocit svobody, který si budete vychutnávat po celou dobu letu. Motorový paragliding je oblíbený létací sport a zároveň představuje nejsnadnější způsob létání. Při létání s motorem Vám je umožněno navštívit tajemná místa, na která se po zemi stěží dostanete.

Pohonnou jednotkou paraglidingu je motor s vrtulí, který slouží k získání výšky. Pohonná jednotka se spojí s postrojem na motorové krosně nebo je umístěna na motorové tříkolce. S motorovou tříkolkou se při startu získává potřebná rychlost pro odpoutání od země.

Výhoda motorového paraglidingu spočívá v tom, že se dá provozovat v jakékoliv roční době. Navíc se jedná o relativně levný způsob létání oproti jiným leteckým sportům.

Naši instruktoři s nejvyšší kvalifikací, kteří jsou zároveň členy reprezentačního týmu České republiky, Vám mohou ukázat krásu tohoto fascinujícího sportu. Nabízíme Vám kurzy motorového paraglidingu, jsou určené jak začátečníkům, tak i pokročilým. Na kurzu zažijete týden nezapomenutelné aktivní dovolené plné skvělých zážitků. Navíc v závěru kurzu máte možnost získat pilotní licenci!

Vyzkoušejte motorový paragliding na vlastní kůži a přihlašte se na kurz motorového paraglidingu!

Přihláška na kurz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com