Výcviková krosna Karla

Školní-výcviková paramotorová krosna KARLA

Jako jediná škola paraglidingu v České republice vyvýjíme a vyrábíme pro naše žáky výcvikové trenažéry a simulátory letů a startů. Smyslem trenažérů a simulátorů je především zjednodušení výcviku pro žáky, zvýšení kvality výcviku a eliminování eventuálních materiálních škod(například zlomení vrtule). Všechny naše trenažéry intensivně používáme k výuce už několik let, a popravdě si 
výuku bez nich už ani neumíme představit.krosna00000005.JPG Posledním přírůstkem do našeho technického vybavení je školní-výcviková krosna, kterou nám na objednávku vyrobila firma Walkerjet. Rozdíl oproti sériové krosně je v nerozebíratelném masivním a tuhém ochranném rámu vrtule a montujeme do ní vrtule o menším průměru. Tím jsme vytvořili mezi ochranným rámem a vrtulí vytvořili dostatek prostoru a značně jsme tím snížili riziko poškození vrtule. Pohyblivé semiaktivní zavěšení padáku do sedačky zůstalo zachováno jako u sériové krosny. Takže pokud se žák po absolvování kurzu rozhodne pro zakoupení nového paramotoru XC200, není vystaven žádnému stresu z přechodu na jiný typ zavěšení a zvykání si na jiné chovaní krosny na startu i za letu. Vše je stejné jako ve výcviku, jen sériová krosna je ještě o 3kg lehčí. Kromě šetření žákovi kapsy šetří tato krosna i těžce zkoušené nervy našich instruktorů.

Napište nám Váš dotaz!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com