Špičkové bezmotorové kluzáky vám dodají pocit bezpečí

Bezmotorové kluzáky

Ať už jste začátečník nebo závodní pilot, u nás naleznete pouze certifikované vybavení ověřených značek pro každého. Při vybírání vhodné paraglidingové výbavy vám rádi poradíme a nabízíme i možnost přezkoušení a zalétání zboží. Samozřejmostí je dvouletá záruka a kompletní záruční i pozáruční servis, případně u nás můžete zakoupit i potřebné náhradní díly. Jako bonus v případě pořízení nové výbavy u nás jsme si pro vás připravili 3 000 Kč slevu na kurz paraglidingu. Nezmeškejte naši skvělou nabídku. Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou největší odměnou!

Proč pořídit výbavu právě u nás?

  • prodáváme produkty ověřené kvality značky Macpara, která je světovou špičkou v prodeji padáků
  • při pořízení nového paraglidingového vybavení u nás získáte slevu 3 000 Kč na kurz
  • poradenství a přezkoušení při nákupu
  • vystavení veškeré dokumentace pro schválení a pojištění výstroje
  • předvedení a zalétání 
  • prodej za stejné ceny jako od přímých prodejců
  • kompletní záruční a pozáruční servis i opravy příslušenství bez/motorového paraglidingu a paramotorů
  • prodej náhradních dílů a vrtulí
  • a mnoho dalšího

Napište si nezávazně o ceník vybavení

Vybírejte z aktuální nabídky bezmotorových kluzáku

Progress - slušný základ s výjimečnou bezpečností

- pro začátečníky
Školní padákový kluzák Progress je snadný, bezpečný a velmi tolerantní, je určen k rozvíjení pilotních dovedností pilota začátečníka. Nafouknutí a ovládání na zemi jsou mimořádně jednoduché. Poskytuje rychlý pokrok v osvojení si ovládání padákového kluzáku a snadno s ním propadnete paraglidingu.

Kolik to stojí

Lucky 4 - pohoda s mimořádným výkonemmuse4-hf.jpg

- pro začínající i zkušené piloty
Nový Lucky 4 je ve své třídě výjimečný pro své jedinečné sportovní letové vlastnosti. Na zemi exceluje Lucky 4 snadným startem a skvělou stabilitou. Ve vzduchu vysokou klouzavostí. Budeš se cítit uvolněně a přitom si užívat výkony kluzáků střední třídy. Opravdu střední třídy? Ano a opět navíc s certifikací EN A!

Kolik to stojí

I‌llusion - kluzák střední třídy

- pro termické lety i cross-country
Hodláš vyměnit paraglider a posunout se výš ve své letecké kariéře? Kluzák Illusion je vhodný pro širokou škálu pilotů. Od prvních termických letů po dlouhá cross-country dobrodružství. Illusion poskytuje mimořádný výkon. Ovladatelnost a stabilita jsou vynikající v celém hmotnostním rozsahu.

Kolik to stojí

eden6-hf.jpg

Eden 6 - tě dostane svým výkonem 

- pro pokročilé XC piloty
Maximální výkon spojený s vysokou mírou pasivní bezpečnosti.
Všechny kluzáky řady Trend přispěly vysokou měrou ke skutečnosti, že je naše paraglidingové létání jednodušší a zábavnější.
Díky nové revoluční špičkové technologii nabízí Eden 6 extrémně vysoký XC potenciál.

Kolik to stojí

 


‌Paradis - lehký výkonný kluzák

- pro sportovní piloty
Vytvořili jsme sportovní kluzák, který spojuje vysoký výkon s nízkou hmotnostní hike&fly kluzáku. Paradis používá stejnou technologii a nabízí komfort a bezpečnost Edenu 6.
Jsi-li fanda hike&fly létání, či jen chceš cestovat s lehkým vybavením a nechceš se zříci vysokého výkonu, pak by mohl být Paradis tou ideální volbou!

Kolik to stojí

 

 

elan-hf.jpg

Elan - s termikou si hlavu nelam, na to je tu Elan

- pro XC piloty
Nový MAC PARA Elan nabízí stabilitu a nejmodernější výkon. Je určen pro zkušené piloty, kteří od svého křídla požadují co nevíce. Byl navržen tak, aby podporoval pilotovu důvěru a zároveň mu umožnil létat na špičkové úrovni. V MAC PARA jsme přesvědčeni, že s Elanem můžeš ulétnout nejlepší osobní výkony. Letová stabilita dodává pilotu jistotu a usnadňuje koncentraci při stoupání a plánování letu. Mimořádné snadné ovládání v kombinaci se sportovní agilitou uspokojí i ty nejnáročnější piloty. Výkon a klouzavost jsou mimořádné.
Kolik to stojí

 

icon-hf.jpg

‌Icon - pokročilý a precizní, výkon ve velkém stylu  

- pro zkušené XC piloty
ICON nabízí nové možnosti a cíle, ve které rychle uvěříš. Je to ideální kluzák pro piloty hledající mimořádný výkon kombinovaný s dobrou stabilitou. Piloty, kteří chtějí posouvat své hranice létání na vyšší úroveň. ICON nabízí originální design a nejnovější konstrukční prvky, díky kterým je na vrcholu své třídy.

Kolik to stojí

 

pasha5-hf.jpg

Paša 6 - tandemový kluzák: sdílej zážitky z létání

- pro tandemové lety
Paša 6 je určen pilotům, pro které je výkonný tandemový kluzák pracovní nástroj a často sdílejí se svými pasažéry pocity a radosti z létání. Ať už se zaměřuješ na přelety ve dvou, nebo jsi profesionální pilot, Paša 6 plně uspokojí tvé požadavky a zároveň nabídne skvělý XC potenciál díky velmi dobré klouzavosti.

Kolik to stojí

‌Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

 

Napište si o cenu nebo doporučení paragliding kluzáku!

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com