Špičkové bezmotorové kluzáky vám dodají pocit bezpečí

Bezmotorové kluzáky

Ať už jste začátečník nebo závodní pilot, u nás naleznete pouze certifikované vybavení ověřených značek pro každého. Při vybírání vhodné paraglidingové výbavy vám rádi poradíme a nabízíme i možnost přezkoušení a zalétání zboží. Samozřejmostí je dvouletá záruka a kompletní záruční i pozáruční servis, případně u nás můžete zakoupit i potřebné náhradní díly. Jako bonus v případě pořízení nové výbavy u nás jsme si pro vás připravili 3 000 Kč slevu na kurz paraglidingu. Nezmeškejte naši skvělou nabídku. Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou největší odměnou!

Proč pořídit výbavu právě u nás?

  • prodáváme produkty ověřené kvality značky Macpara, která je světovou špičkou v prodeji padáků
  • při pořízení nového paraglidingového vybavení u nás získáte slevu 3 000 Kč na kurz
  • poradenství a přezkoušení při nákupu
  • vystavení veškeré dokumentace pro schválení a pojištění výstroje
  • předvedení a zalétání 
  • prodej za stejné ceny jako od přímých prodejců
  • kompletní záruční a pozáruční servis i opravy příslušenství bez/motorového paraglidingu a paramotorů
  • prodej náhradních dílů a vrtulí
  • a mnoho dalšího

Napište si nezávazně o ceník vybavení

Vybírejte z aktuální nabídky bezmotorových kluzáku

Progress2 - slušný základ s výjimečnou bezpečností

- pro začátečníky
Školní padákový kluzák Progress je snadný, bezpečný a velmi tolerantní, je určen k rozvíjení pilotních dovedností pilota začátečníka. Nafouknutí a ovládání na zemi jsou mimořádně jednoduché. Poskytuje rychlý pokrok v osvojení si ovládání padákového kluzáku a snadno s ním propadnete paraglidingu.

Kolik to stojí

Muse5 - výkonný a pohodový

- pro začínající i zkušené piloty
Kluzák kategorie EN A, který vyniká výkony a klouzavostí, jež jsou dosažitelné pouze s kluzáky vyšších kategorií. Navíc jsou tyto výkony spojené s jednoduchostí, stabilitou a pasivní bezpečností. Muse 5 je pohodové křídlo sportovně výkonnostní kategorie s velkým XC potenciálem.

Kolik to stojí

I‌llusion - kluzák střední třídy

- pro termické lety i cross-country
Hodláš vyměnit paraglider a posunout se výš ve své letecké kariéře? Kluzák Illusion je vhodný pro širokou škálu pilotů. Od prvních termických letů po dlouhá cross-country dobrodružství. Illusion poskytuje mimořádný výkon. Ovladatelnost a stabilita jsou vynikající v celém hmotnostním rozsahu.

Kolik to stojí

Eden7 - excelentní kluzák pro ambiciózní XC piloty 

- pro pokročilé XC piloty
Špičkové křídlo sportovně výkonnostní kategorie se zcela mimořádným XC potenciálem. Spojuje know-how a poslední zkušenosti získané z vyšších výkonnostních kluzáků. Rozsáhlé testování a porovnávání s tím nejlepším z vyšších kategorií umožnilo vznik padákového kluzáku, který v klouzavosti výrazně překonává kluzáky EN B kategorie. To vše je spojené s vysokou mírou stability a pasivní bezpečnosti.

Kolik to stojí

 


‌Aravis - ultralehký kluzák pro široké spektrum pilotů

- pro začínající i zkušené piloty
Lehký, pohodový a přitom výkonný paraglider klasické dvouplášťové konstrukce, který dovoluje sbalení do malého objemu. Hike & Fly nadšenci a stejně tak i začínající piloti v něm najdou jednoduché a spolehlivé křídlo pro své létání. Aravis patří mezi nejvíce výkonné lehké EN A paraglidery dostupné na trhu.

Kolik to stojí

 

 

Elan3 - pohoda, výkon, bezpečnost a čistá radost z létání

- pro XC piloty
Nejvýkonnější kluzák z celé Elan-série a přitom stále zůstává důsledným zastáncem jednoduchosti a pohodové filosofie létání. Elan 3 je vhodný pro ambiciózní XC piloty, kteří vyžadují mimořádný kluzák s vynikající klouzavostí, příjemným chováním a snadnou ovladatelností.
Kolik to stojí

 

‌Magus - extra výkon a stabilita při vysokých rychlostech 

- pro zkušené XC piloty
Moderní velmi výkonný dvouřadý kluzák a je určen pouze pro kvalifikované a zkušené piloty. Maximální výkon a pohoda při létání byly opět dva hlavní cíle při vývoji tohoto kluzáku. Ačkoliv je MAGUS mimořádně výkonný a má vyšší štíhlost, jsme přesvědčeni, že právě onu zmíněnou pohodu ocení zkušený pilot v ostřejších podmínkách.

Kolik to stojí

 

Pasha6 - tandemový kluzák: sdílej zážitky z létání

- pro tandemové lety
Paša 6 je určen pilotům, pro které je výkonný tandemový kluzák pracovní nástroj a často sdílejí se svými pasažéry pocity a radosti z létání. Ať už se zaměřuješ na přelety ve dvou, nebo jsi profesionální pilot, Paša 6 plně uspokojí tvé požadavky a zároveň nabídne skvělý XC potenciál díky velmi dobré klouzavosti.

Kolik to stojí

‌Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

 

Napište si o cenu nebo doporučení paragliding kluzáku!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com