Karpo Fly

Výroba sedaček Karpo Fly je ukončená. Vyberte si z naší nabídky sedaček jiných značek. Děkujeme. 

FANTOM extralight

Dovolujeme si vám představit novy model postrojů řady FANTOM. Jedna se o postroj FANTOM extralight. Při vývoji tohoto postroje bylo našim cílem snížit váhu postroje na minimum při použití kvalitních pevných materiálů. Na postroji je použitá Cordura 180 g/m2 a na kokonu je neopren o tloušťce 3 mm (ne tenký nylon ne tenký streč materiál)

FANTOM light race series

FANTOM light race series patří do konceptu sedaček bez desky a je určená pro cross country piloty, a pro závodní piloty, kteří chtějí lehkou závodničku. FANTOM light race series je velmi lehká a komfortní sedačka vybavena unikatním inflatable chráničem s certifikací LTF.

FANTOM race series

FANTOM race series je těžší bratr postroje FANTOM light race series. FANTOM race series je klasický postroj s deskou a je určen pro piloty, kteří na váhu až tak nehledí. Díky tomu jsme vypolstrovali záda na maximální možnou míru. Kombinace milimetrového plastu s  dvoucentimetrovým molitanem a speciálním odvětrávacím materiálem vytvořili velmi komfortní záda které vás v průběhu letu budou hýčkat.ARROW X-alps3
Cestujete-li za lítáním autem nebo letadlem a vadí Vám neskladný batoh, který se navíc ještě nevejde do váhového limitu?! Nezoufejte, právě pro Vás je tu ARROW X-alps3. Jeho váha (pouhých 3,3 kg) a neuvěřitelná skladnost jsou jeho největšími devízami.

Xion

XION je postroj určený pro piloty, kteří mají rádi vysokou bezpečnost a menší batohy. XION je vybaven integrovaným protektorem, který je zakomponován přímo do postroje. Díky tomuto inovačnímu řešení, se postroj snadno balí do batohu a zabere podstatně méně místa než postroj se standardním pěnovým chráničem.

Reflex

REFLEX je postroj určený pro širokou škálu pilotů. Od začínajících pilotů až po piloty zkušené, kteří vyznávají vysokou míru bezpečnosti. Aerodymamický střih a nádherný desing dělají z postroje REFLEX velmi atraktivní sedačku. Přidáme-li k tomu vysoký komfort, vysokou bezpečnost a skutečně nízkou váhu stává se z postroje REFLEX velmi horká novinka.

‌Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

Napište nám Váš dotaz!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com