Krosny pro motorový paragliding, na které se můžete spolehnout

‌Prodáváme motorové krosny českých firem Walkerjet a Spin. Pro vás to znamená, že dostanete spolehlivý a kvalitní paramotor za neuvěřitelně skvělou cenu. Našim paramotorům věříme. I proto dáváme na každou novou u nás zakoupenou motorovou krosnu záruku dva roky a nabízíme kompletní záruční servis zdarma a pozáruční servis. Od koho jiného kupovat motorové krosny, když ne od mistra světa, vicemistra světa a držitele dvou světových rekordů v paraglidingu? Námi nabízené paramotory jsme sami prověřili tisíci hodinami létání. Krosny pro motorový paragliding vám rádi pomůžeme zalétat a vyřešíme případnou dokumentaci. Dozvíte se také, jak nejlépe krosnu obsluhovat a udržovat, aby vám dlouho vydržela. Najdete nás na letišti v Semonicích u Jaroměře.

Vyberte si z naší nabídky motorových krosen

Zjistit cenu motorové krosny


Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

Napište si o cenu paramotoru dle vašich potřeb!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com