Motorový padákový kluzák Macpara pro bezpečné a spolehlivé létání

Motorové kluzákyPokud hledáte kvalitní motorový padákový kluzák, ať už pro začátečníky či zkušené piloty, pak jste na správném místě. Prodáváme certifikované padáky od české firmy Macpara, které Vám zajistí bezpečí a dokonalé pohodlí při každém letu. Tato firma patří k absolutní špičce ve výrobě padáků pro volné i motorové létání. Proto věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni.

Při pořizování paraglidingového vybavení jsme vám plně k dispozici a rádi Vám s jejím výběrem poradíme a případně i nabízíme možnost přezkoušení a zalétání. Samozřejmostí je dvouletá záruka a záruční a pozáruční servis. Motorový padákový kluzák různých parametrů či jiné paraglidingové vybavení si u nás můžete nechat rovněž opravit či zakoupit náhradní díly. Pro naše klienty, kteří u nás novou výbavu pořídí, jsme si připravili příjemné překvapení v podobě slevy v hodnotě 3 000 Kč z ceny kurzu. Využijte našich kvalitních služeb! Rádi vám pomůžeme s výběrem vybavení přesně podle vašich představ!‌

Jaké výhody na vás čekají s pořízením výbavy u nás?

  • prodáváme produkty ověřené kvality značky Macpara, která je světovou špičkou ve výrobě padáků
  • při pořízení paraglidingového vybavení u nás získáte slevu 3 000 Kč na kurz
  • poradenství a přezkoušení při nákupu
  • vystavení veškeré dokumentace pro schválení a pojištění stroje
  • předvedení a zalétání zboží
  • prodej za stejné ceny jako od přímých prodejců
  • kompletní záruční a pozáruční servis i opravy příslušenství bez/motorového paraglidingu a paramotorů
  • prodej náhradních dílů a vrtulí
  • a mnoho dalšího

Napište si nezávazně o ceník vybavení

‌Vybírejte z aktuální nabídky našich motorových kluzáků

Lucky 4 - pohoda s mimořádným výkonem

- pro nové i zkušené piloty
Nový Lucky 4 je ve své třídě výjimečný pro své jedinečné sportovní letové vlastnosti. Na zemi exceluje Lucky 4 snadným startem a skvělou stabilitou. Ve vzduchu vysokou klouzavostí. Budeš se cítit uvolněně a přitom si užívat výkony kluzáků střední třídy. Opravdu střední třídy? Ano a opět navíc s certifikací EN A!

Kolik to stojí

Eden 6 - tě dostane svým výkonem

- pro zkušené XC piloty
Maximální výkon spojený s vysokou mírou pasivní bezpečnosti.
Všechny kluzáky řady Trend přispěly vysokou měrou ke skutečnosti, že je naše paraglidingové létání jednodušší a zábavnější.
Díky nové revoluční špičkové technologii nabízí EDEN 6 extrémně vysoký XC potenciál.

Kolik to stojí


Charger - Výkonné motorové létání

- pro každého
Charger je motorový kluzák střední sportovní kategorie s autostabilním profilem. Kluzák, který ti bude nápomocen ve zdokonalování pilotních dovedností. Charger kombinuje rychlost a obratnost a uspokojuje tak požadavky více náročných pilotů. Charger je křídlo, se kterým si užiješ zábavu při motorovém létání.

Kolik to stojí

Blaze GT - velký rozsah rychlostí 

‌- pro pokročilé piloty
Nový motorový kluzák Blaze GT poskytuje výjimečnou rychlost a stabilitu díky plně autostabilním (reflexním) profilům. Je určen pro pokročilé motorové piloty, kteří hledají snadno ovladatelný motorový kluzák s velkým rozsahem rychlostí.  Blaze GT je nejen nejrychlejší kluzák v aktuální nabídce motorových kluzáků, ale nabízí vynikající manévrovatelnost a snadné starty.

Kolik to stojíParadox - závodění v novém stylu

- pro zkušené motorové piloty
Paradox je považován za oblíbenou volbu zkušených motorových pilotů. Je to ideální motorový kluzák pro kombinované paramotorové soutěže. Rychlost a stabilita jsou docíleny díky speciálně navrženému autostabilnímu profilu a nové technologii výztuh „C strun" na náběžné hraně, kombinované s RFE výztuhami na horních pláštích. Tato vyšperkovaná konstrukce dává kluzáku mimořádný výkon, rychlost a stabilitu. Speciální motorový kluzák Paradox vyniká svou mimořádnou ovladatelností a obratností.
Kolik to stojí

Paša 5 Trike - VIP salónek pro dva

- pro tandem tříkolky
Paša 5 Trike je mimořádný tandemový kluzák pro každodenní pracovní nasazení. Jeho skvělé letové vlastnosti ocení piloti létající dvoumístné motorové tříkolky. Díky velice snadnému startu a skvělým vlastnostem při přistání je kluzák velmi vhodný pro komerční využití. Jeho výborný výkon kombinovaný s lehkým a precisním řízením potěší všechny motorové tandem piloty.

Kolik to stojí

T-Ride - Trike Power Wheels

- pro těžké tříkolky
T-Ride je mimořádný kluzák speciálně navržen pro těžké motorové tříkolky. T-Ride vyniká mimořádně lehkou ovladatelností podtrženou sportovním charakterem. RFE - systém výztuh na náběžné hraně přispívá k vysokému výkonu a mimořádné stabilitě. T-Ride nabízí pohodové létání podtržené nízkou spotřebou paliva.

Kolik to stojí

 

‌Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

Zeptejte se na cenu nebo doporučení motorového kluzáku!

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com