Motorový padákový kluzák Macpara pro bezpečné a spolehlivé létání

Motorové kluzákyPokud hledáte kvalitní motorový padákový kluzák, ať už pro začátečníky či zkušené piloty, pak jste na správném místě. Prodáváme certifikované padáky od české firmy Macpara, které Vám zajistí bezpečí a dokonalé pohodlí při každém letu. Tato firma patří k absolutní špičce ve výrobě padáků pro volné i motorové létání. Proto věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni.

Při pořizování paraglidingového vybavení jsme vám plně k dispozici a rádi Vám s jejím výběrem poradíme a případně i nabízíme možnost přezkoušení a zalétání. Samozřejmostí je dvouletá záruka a záruční a pozáruční servis. Motorový padákový kluzák různých parametrů či jiné paraglidingové vybavení si u nás můžete nechat rovněž opravit či zakoupit náhradní díly. Pro naše klienty, kteří u nás novou výbavu pořídí, jsme si připravili příjemné překvapení v podobě slevy v hodnotě 3 000 Kč z ceny kurzu. Využijte našich kvalitních služeb! Rádi vám pomůžeme s výběrem vybavení přesně podle vašich představ!‌

Jaké výhody na vás čekají s pořízením výbavy u nás?

  • prodáváme produkty ověřené kvality značky Macpara, která je světovou špičkou ve výrobě padáků
  • při pořízení paraglidingového vybavení u nás získáte slevu 3 000 Kč na kurz
  • poradenství a přezkoušení při nákupu
  • vystavení veškeré dokumentace pro schválení a pojištění stroje
  • předvedení a zalétání zboží
  • prodej za stejné ceny jako od přímých prodejců
  • kompletní záruční a pozáruční servis i opravy příslušenství bez/motorového paraglidingu a paramotorů
  • prodej náhradních dílů a vrtulí
  • a mnoho dalšího

Napište si nezávazně o ceník vybavení

‌Vybírejte z aktuální nabídky našich motorových kluzáků

Muse5 hybrid - kluzák pro motorové i volné létání

- pro rekrační piloty kombinující PPG a PG
Kluzák kategorie EN A, který vyniká výkony a klouzavostí, jež jsou dosažitelné pouze s kluzáky vyšších kategorií. Tato výkonnost je navíc kombinovaná s jednoduchostí, stabilitou a pasivní bezpečností. Muse 5 je příjemné křídlo sportovně výkonnostní kategorie s velkým XC potenciálem. Hybridní kluzáky jsou prioritně navrženy a vyladěny pro volné létání.

Kolik to stojí

Illusion hybrid - pohodový kluzák střední třídy

- pro piloty kombinující PPG a PG
Výkonný a bezpečný kluzák, který pohodově zvládá volné i motorové létání. Illusion je díky své stabilitě a skvělé manipulaci ideální volbou jako hybridní kluzák. Plánuješ-li létat 60-80% volně a 20-40% motorově pouze s jedním kluzákem, pak je Illusion ta správná volba. Illusion je vhodný pro širokou škálu pilotů. Illusion poskytuje mimořádný výkon a tím i nízkou spotřebu paliva. Je to kluzák, se kterým si užiješ oba druhy sportů, který ti pomůže rozvíjet tvé pilotní dovednosti.

Kolik to stojí

Charger2 - výkonné motorové létání s MAC PARA bestsellerem

- pro každého
Charger 2 je reflexní motorový kluzák a je určen pro širokou škálu pilotů, od začínajících, rekreačních až po pokročilé a zkušené motorové piloty. Potěší každého, kdo hledá pohodového partnera pro motorové výlety. Snadné starty a přistání, mimořádná stabilita a dobrá cestovní rychlost jsou vlastnosti, díky nimž jsou Chargery pověstné a utvářejí tak reputaci výjimečných kluzáků ve světě motorového paraglidingu.

Kolik to stojí

Colorado - zábavný kluzák pro náročné piloty

‌- pro pokročilé piloty
Prioritou vývoje Colorada bylo navrhnout takový motorový kluzák, který je bezpečný a stabilní. Snadno startuje a přistává. Kluzák pro náročné piloty, který je rychlý, výkonný, obratný a tím i zábavný. Mimořádně pozitivní ohlasy pilotů, kteří měli šanci Colorado vyzkoušet, nás přesvědčují, že jsme dosáhli našich cílů!

Kolik to stojí

Samurai - motorové létání v jeho nejvýkonnější podobě

- pro zkušené motorové piloty
Samurai je náš nejnovější vysoce výkonný kluzák určený pro zkušené motorové piloty hledající vyvážené křídlo, které se pohybuje vzduchem s přesností a rychlostí. Samurai nabízí vzrušení a zábavu! Díky nízké spotřebě paliva v celém rozsahu rychlostí je Samurai ideální synergií jak pro klasické, tak i pro slalomové soutěže. Samurai je určen talentovaným pilotům, kteří mají nalétáno na pokročilých motorových kluzácích minimálně 150 hodin. Samurai není vhodný pro začátečníky ani středně pokročilé piloty.

Kolik to stojí

Pasha5 Trike - VIP salónek pro dva

- pro tandem tříkolky
Paša 5 Trike je mimořádný tandemový kluzák pro každodenní pracovní nasazení. Jeho skvělé letové vlastnosti ocení piloti létající dvoumístné motorové tříkolky. Díky velice snadnému startu a skvělým vlastnostem při přistání je kluzák velmi vhodný pro komerční využití. Jeho výborný výkon kombinovaný s lehkým a precisním řízením potěší všechny motorové tandem piloty.

Kolik to stojí

T-Ride - Trike Power Wheels

- pro těžké tříkolky
T-Ride je mimořádný kluzák speciálně navržen pro těžké motorové tříkolky. T-Ride vyniká mimořádně lehkou ovladatelností podtrženou sportovním charakterem. RFE - systém výztuh na náběžné hraně přispívá k vysokému výkonu a mimořádné stabilitě. T-Ride nabízí pohodové létání podtržené nízkou spotřebou paliva.

Kolik to stojí

Charger Trike - výkonné motorové létání

- pro začátečníky i pokročilé

Charger je reflexní motorový kluzák a je určen pro širokou škálu pilotů, od začínajících až po pokročilé a zkušené motorové piloty. Je určen všem, kteří hledají pohodové motorové létání. Snadný start a přistání, mimořádná stabilita a dobrá cestovní rychlost je to, co dělá z Chargeru jednu velkou pohodu.

Kolik to stojí

Pokyny k vyplnění kontaktního formuláře

‌Pro usnadnění komunikace oběma stranám prosím ke svému dotazu na vybavení nejlépe uvádějte věk, váhu, výšku, zkušenosti (začátečník/pokročilý) a PG nebo PPG zaměření pilota.

Zeptejte se na cenu nebo doporučení motorového kluzáku!

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyžádané komunikace. O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na stránce GDPR.

V případě jakýkoliv problému s odesíláním formuláře zašlete zmíněné informace na sramek@chorche.com